Penzion Javůrek 


Penzion Javůrek  -  přeskočit na navigaci

Co nabízíme

Penzion Javůrek

Rodinná chalupa penzion Javůrek se nachází na okraji obce v kraji Vysočina na Českomoravské vrchovině na rozhraní CHKO Žďárských vrchů a CHKO Železných hor. Nově vybudovaný penzion nabízí ubytování ve stylově zařízených apartmánech s kuchyňkou a pokojích s kapacitou kapacitou 20 lůžek. Každý apartmán či pokoj má svoje vlastní sociální zařízení. Apartmány mají svůj kuchyňský kout. Pokoje mají společnou kuchyň v objektu. V okolí chalupy můžete využít venkovní posezení u ohniště. Chalupa je vhodná jak pro malé skupiny (od 2 osob), tak pro početnější skupiny (až 22 osob). Naše služby poskytujeme výhradně pro ubytované hosty s důrazem na osobní přístup k návštěvníkům se zárukou klidného a nerušeného odpočinku či trávení dovolené.

 

Celý objekt chalupy je nekuřácký, s výjimkou vyhrazených venkovních prostor. Do objektu smějí domácí mazlíčci. Pokud hledáte klid, odpočinek, aktivní relaxaci či romantický pobyt ve zdravém prostředí, právě pro Vás je určena naše nabídka. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

V dostupné vzdálenosti lze využít AQUA park v Jihlavě, koupaliště či krytý bazén Havlíčkově Brodě, Žďáře nad Sázavou či Hlinsku, lyžařský areál v Hlinsku, Novém Městě na Moravě či Svratce, golfové hřiště ve Svobodných Hamrech či Svratce.

 

Nabízíme:
- rekreační pobyty pro rodiny s dětmi
- romantické pobyty
- relaxační a sportovní pobyty, masáže, koupele
- firemní akce
- zážitkové akce

 

Vybavení:
- hříště na míčové hry (tenis, volejbal, nohejbal, malá kopaná, ping pong) – obecní hřiště cca 100 metrů od objektu
- rotoped
- hřiště pro děti (dětské hřiště)
- dětský koutek v chalupě
- pergola se zahradním posezením a ohništěm
- společenská místnost (TV, Wifi připojení) s posezením pro cca 20 lidí a krbovými kamny


Navigace 

Moravské Křižánky 172, 592 02