Penzion Javůrek 


Penzion Javůrek  -  přeskočit na navigaci

V chalupě

Penzion nabízí ubytování pro 20 hostů ve dvou a třílůžkových pokojích, jednom čtyřlůžkovém a dvěma apartmány s kuchyňkou. Penzion je nekuřácký. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a k dispozici je kuchyň s ledničkou, mikrovlnou troubou a základním vybavením.

Ve stylové společenské místnosti s krbovými kamny a barem, si můžete dát točené či lahvové pivo, víno i nealkoholické nápoje, podáváme snídaně, večeře a veškeré další občerstvení. Můžete si vybrat z několika jídel. Požadavek na večeře či polopenzi je třeba nahlásit předem.

Nechybí plazmová televize s domácím kinem, free wifi a lyžárna (kolárna). V létě lze využít posezení pod pergolou s grilováním masa a ryb, opékání špekáčků, táborák atd. Pro naše nejmenší hosty je v chalupě připraven dětský koutek. K penzionu náleží bezplatné soukromé parkoviště.

Samozřejmě lze konat společenské akce, školení, ozdravné a relaxační pobyty, setkávání přátel apod. Připravujeme tématické víkendy, sledujte naše stránky nebo se doptejte na našem emailu.

TIP:

Podle fotografií si můžete vybrat pokoj a sami si ho zamluvit na stránce rezervace.


Navigace 

Moravské Křižánky 172, 592 02